بازرگانی

 

واحد بازرگانی شرکت باران شیمی ابتدا در سال 1383 تحت عنوان شخص حقیقی به ثبت رسیده و در سال 1391 با تاسیس شرکت و ورود به عرصه تولید در قالب شرکت تولیدی و بازرگانی سهامی خاص به فعالیت خود ادامه داده است.

هرچند سابقه فعالیت شرکت باران شیمی از سال  1377 در عرصه بازرگانی شروع شد و با پذیرش مسئولیت سفارشات خارجی و واحد ترخیص ادامه یافت. تیم مجرب باران شیمی از سال 1383 به صورت مستقل وارد عرصه واردات و صادرات شده و فعالیت خود را به عنوان بازرگان و مشاور بازرگانی برای گروه های بزرگ تولیدی و صنعتی ادامه داد. به دلیل تحریمها و فشارهای بین المللی و در جهت تأمین کالای مورد نیاز کشور، در سال 1390 واحد بازرگانی این شرکت دفتر ترکیه (استانبول) خود را تأسیس نمود و در نهایت با توجه به علاقمندی به تولید و مخصوصاً صنعت نانو و صنایع High-Tech  و نیاز مبرم کشور در جایگزینی محصولات خارجی، شرکت تولیدی و بازرگانی باران شیمی پاسارگاد در سال 1391 تأسیس گردید. این شرکت در واحد بازرگانی در دو بخش واردات و صادرات فعالیت گسترده ای داشته و پاسخگوی قشر کثیری از صنایع و سازمانها می باشد.

 

واردات         

بیشترین کالاهای وارداتی شرکت با توجه به نیاز و سفارش کشور صورت گرفته و همچنین در صورت درخواست  مشتری به شکل اختصاصی در تهیه کالا، اخذ پروفرما، ارسال حواله های ارزی از طریق صرافان معتبر و انجام کلیه عملیات حمل و نقل و در نهایت ترخیص و تحویل در ایران خدمات قابل ملاحظه ای را ارائه می نماید.

از جمله کالاهای وارداتی عبارتند از:

مواد شیمیایی

غلات

تجهیزات برق صنعتی

آهن آلات

 

 

صادرات     

 این شرکت آمادگی کامل خود را در جهت تأمین کالا و انجام کلیه امور حمل و نقل و هماهنگی در جهت دریافت ارز صادراتی از طریق ترکیه و امارات و همچنین پرداخت ریالی آن در ایران اعلام می دارد.

عمده فعالیتهای صادراتی این شرکت در بخش تجهیزات برق صنعتی و مواد شیمیایی می باشد.

 

بازدید : 4456 نفر
Copyright 2013 Baran Chemistry .
طراحی وب سایت و سئو توسط فناوری اطلاعات آریا
ariaweblab.com